Burnos higiena

Burnos higiena – labai svarbi dantų  priežiūros dalis. Tačiau dauguma mūsų dantų valymui skiria per mažai dėmesio – valo dantis nereguliariai ar paskubomis. Todėl ilgainiui pradeda kauptis dantų apnašas, o jo nepašalinus prasideda dantenų uždegimas, kurio pagrindiniai požymiai yra dantenų paraudimas, patinimas, kraujavimas, jautrumas ir nemalonus burnos kvapas. Nenuvalius minkšto apnašo prasideda jo mineralizacija ir taip susiformuoja dantų akmenys.

Profesionalios burnos ertmės  higienos metu akmenys yra nuvalomi ultragarsiniu skaleriu, o giliau esantys rankiniu būdu specialiais instrumentais. Naudojant Air-flow sistemą šalinamas apnašas. Tai puikus ir neskausmingas būdas nuvalyti tabako, kavos bei arbatos apnašoms. Air Flow – tai stipri oro, vandens ir sodos miltelių srovė, kuri nukreipiama i danties paviršių. Tokiu būdu greitai, neskausmingai ir efektyviai nuvalomas dantų apnašas net sunkiausiai prieinamose vietose.

2 (2)_resize 1 (2)_resize

Nuvalius apnašą ir akmenis, dantys poliruojami specialiais šepetėliais bei pastomis. Esant poreikiui uždedama fluoro aplikacija, pacientai mokomi taisyklingos burnos priežiūros.

Po profesionalios burnos ertmės higienos džiaugsitės gaivumo ir švaros pojūčiu burnoje.

Comments are closed